Actueel weer Zoutkamp
Laatste update: 2026-04-03 om 22:42 uur
| Temperatuur | 10.7 °C |
| Neerslag | 2.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 29.2 km/u uit ZW |
| Windkracht | 5 bft - Vrij krachtig |
| Barometer | 1007.9 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 54.7 km/u om 22:02 u |
| Minimum temp. | 1.8 °C om 05:45 u |
| Maximum temp. | 11.2 °C om 16:15 u |
| Windchill | 7.4 °C |
| Hitte index | 10.7 °C |
| Dauwpunt | 10.1 °C |
| Luchtvochtigheid | 96.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 07:03 u |
| Zon onder | 20:13 u |